רוצים להיכנס לכושר? כך תבחרו את מכון הכושר המומלץ

מאת מומחי אתר  www.t.co.il

במובנים מסוימים, העולם מתחלק בין אנשים שעושים פעילות גופנית, כושר, על בסיס קבוע לבין אלה שמעדיפים להתרחק מפעילות מסוג זה בכל דרך אפשרית. הם מעדיפים "ליהנות" בדרכים אחרות.

אך גם בקרב מי שעוסק בפעילות גופנית, אפשר למצוא דוגמאות ורעיונות שונים. למשל, יש מי שבוחר בריצה, שחייה, רכיבה על אופניים, הליכות מהירות, אימוני כוח או שימוש במכשירים ומתקני כושר בפארקים ציבוריים. בעוד שיש אחרים שמעדיפים לעשות מנוי למכון כושר וללכת אליו מספר פעמים בשבוע בשביל לעשות פעילות גופנית.

לפני שנסביר כאן כיצד בוחרים מכון כושר מומלץ, נציג בקצרה מספר נקודות שיסבירו מדוע זה משתלם לעשות מנוי למכון ולמה אנשים בוחרים באופציה זו על פני אופציות אחרות.

מדוע מומלץ לעשות מנוי למכון כושר?

ראשית, זה יותר מחויבות מסוימת. יש אנשים שזקוקים למסגרת בשביל להיות מחויבים לפעילות גופנית. אם הם יצטרכו לעשות זאת באמצעות מתקנים בגינה או פארק ציבורי, ריצה או שחייה, יכול להיות שהם לא ירגישו מספיק מחויבים לכך. אך אם הם ירכשו מנוי למכון כושר, אז הם ירגישו הרבה יותר מחויבים.

שנית, במכון כושר אפשר ליהנות ממגוון רחב של מכשירים אשר מיועדים גם לבנייה וחיזוק השרירים וגם לאירובי. אפשר גם ליהנות ממגוון מדריכים שעומדים לרשות הלקוחות במקום.

שלישית, ניתן ליהנות מאופציות רבות של חוגים מסוגים שונים, לצד האימונים עצמם.

ארבע, מכון כושר משרה אווירה מיוחדת, בין אם זה מבחינת התנאים במקום ובין אם זה מבחינת האנשים הנוכחים בו.

כיצד בוחרים מכון כושר

אם אתם רוצים למצוא חדר כושר מומלץ בתל אביב למשל, בראש ובראשונה, רצוי לבחור מכון כושר נגיש, זמין, מקום שנמצא קרוב אל בית המגורים או אל העסק, בין אם זה בהליכה או בנסיעה. זאת על מנת שאנחנו לא נצטרך להטריח את עצמנו במשך שעות ארוכות בשביל להגיע אליו.

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה בדיוק המקום מציע לנו. בין אם זה מבחינת מכשירים ומתקנים, ובין אם זה מבחינת חוגים, מדריכים, ופרטים אחרים שהם רלוונטיים עבורנו. חשוב לעשות השוואה בין המקומות בשביל שנוכל לדעת מי מספק לנו את המגוון הרחב והגדול ביותר, במחיר המשתלם ביותר.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון את התנאים במקום, עד כמה האווירה מתאימה לנו והאם אנחנו מרגישים בה נוח. מה שיכול להשפיע במידה רבה, עד כמה המכון גדול, מרווח, ממוזג, והאם אנחנו מסוגלים למצוא את עצמנו במקום.

ארבע, חשוב לבחון את תנאי המנוי. כמה זמן הוא נמשך, כיצד אפשר לבטל אותו, כמה פעמים בשבוע אנחנו יכולים להגיע אל המקום, באילו שעות הוא פועל ועוד.

חמש, כל מה שציינו צריך להיבחן לא רק על פי מה שמקומות אחרים מציעים לנו, אלא גם על פי שאנחנו מחפשים וצריכים. מה הסיבה שלשמה אנחנו מבקשים להירשם למכון כושר וכיצד הוא יכול לעזור לנו.

על הכותב

שמעון

שמעון

המנכ"ל והבעלים של מועדון הכושר אורלייף, חיי ונושם את עולם הכושר כבר מעל לעשור, עם ניסיון רב בשיטות אימונים שונות והתאמת תוכנית האימון למתאמן.

עשינו לכם חשק להתחיל להזיע? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת!​